Sanitime Biyosidal ürün ruhsatnamesi S.B ruhsatname
İntravet veteriner hekimlik hayvancılık tarım ve aletleri ltd. şti. olarak 1996 yılında Konya’da kurulmuştur. Şirketimizin kuruluş amacı bölgesel alanda hayvancılıkta dünya standartları çerçevesinde veteriner hekimlik hizmetleri vermek ve gıda-hayvancılık alanlarında hijyen konusunda faaliyetler göstermektir.
Amacımız Hayvancılık ve hijyen alanlarında yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefleyen ileri teknik-bilgi çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.
Misyonumuz Hayvancılık ve hijyen alanlarında yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefleyen ileri teknik-bilgi çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.
Vizyonumuz İlgi alanlarımızda deneyime ve bilgiye dayalı modern bilgi ve teknik çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profosyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır. 2005 yılı için de çalışmalarını devam ettirerek embriyo transferi çalışmaları başlatılmış ve uygulamaya başlanmıştır. Laboratuar kurulma çalışmaları 2007 yılında tamamlanmış ve ülkenin çeşitli bölgelerinden serolojik testler yapılmıştır. 2010 yılında Tarım, Gıda ve Hayvancılık bakanlığından alınan izin sonrasında kendi bünyemizde çiftlik hayvanları için üretilen premiks grubu oluşturulmuştur.